Newsy

DROŻDŻE SPECJALISTYCZNE DO WYPIEKU CIAST SŁODKICH.


31 January 2019 Lallemand

Okres karnawału i dni poprzedzające Tłusty Czwartek to czas wzmożonej pracy w piekarniach i cukierniach.

Lallemand Polska, jako wiodący producent i dystrybutor drożdży w Polsce,  chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu nasze drożdże EUROFEM NIEBIESKI do ciast słodkich. Są to wyspecjalizowane drożdże w piekarstwie cukierniczym.  Specjalny szczep drożdży pozwala uzyskać jeszcze wiekszą wydajność przy zawartości cukru w cieście min. 5%. Drożdże te są specjalnym szczepem saccharomyces cerevisiae, który w wyjątkowy sposób reaguje  na cukier w cieście, dzięki czemu uzyskujemy większą wydajność siły pędnej, nawet do 25%.

Zachęcamy do zastosowania drożdży EUROFERM NIEBIESKI do wypieków ciast drożdżowych, drożdżówek, makowców, strucli oraz przede wszystkim pączków.

Niewątpliwymi korzyściami płynącymi ze stosowania drożdży EUROFERM NIEBIESKI są:

  • skrócony proces technologiczny wypieku;
  • oszczędność powodowana  zmniejszonym dozowaniem
  • zwiększona objętość gotowego wyrobu.

Gwarantujemy najwyższą jakość wypieku

 

LALLEMALND Polska stara się sprostać zwiększonym wymaganiom i potrzebom swoich klientów, oferując niezmiennie produkty o wysokiej jakości.

Kolejnym produktem, który chcielibyśmy szczególnie polecić są drożdże specjalistyczne PRIMA VITA D, które są NATURALNYM ŹRÓDŁEM WITAMINY D2. Witamina D2 w drożdżach piekarskich saccharomyces cerevisiae powstaje w wyniku naturalnego procesu przekształcenia ergosterolu w naturalną witaminę D2 *(egrokalcyferol) poprzez działanie światła ultrafioletowego. Drożdże PRIMA VITA D są wydajne jak ponadstandardowe oraz proste w obróbce, można stosować je do wypieku: chleba, bułek ale równeiż wyrobów cukierniczych. Pieczywo z dodatkiem drożdży o zawartości naturalnej witaminy D2 nie będzie już zwykłym pieczywem, ale pieczywem wzbogaconym.

 

  • Warto wiedzieć, że już 100 gram pieczywa z użyciem 2,5% drożdży PRIMA VITA D pokrywa od 15-25% dziennego zapotrzebowania na „witaminę słońca”

 

*Co warto wiedzieć o witaminie D2 

  • pomaga utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi
  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania   mięśni
  • u dzieci pozwala na zdrowy rozwój, zapobiegając m.in. krzywicy oraz dba o zęby
  • u dorosłych chroni przed osteoporozą czy zmiękczeniem kości
  • wspiera układ odpornościowy w walce z wirusami i bakteriami
  • działa pozytywnie na układ nerwowy

Skorzystaj z możliwości „witaminy słońca”

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej drozdze.pl jak również do kontaktu z naszymi handlowcami,  w celu zapoznania się z całą ofertą produktową. Chętnie doradzimy w wyborze rodzaju drożdży, by zaspokoić Państwa potrzeby.

Ostatnio dodane

Drożdże Organiczne- EKOrewolucja na rynku drożdży

24 May 2019 Lallemand

DROŻDŻE DOMOWE 100G- NOWY LAYOUT OPAKOWANIA!

8 March 2019 Lallemand