Kontakt

Dział sprzedaży i Marketingu


Anna Hoppe
Kierownik Działu Obsługi Klienta
annahoppe@lallemand.com

Dział sprzedaży


Alicja Hoppe
Specjalista ds. Obsługi Klienta
ahoppe@lallemand.com

Dział sprzedaży


Małgorzata Jankowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mjankowska@lallemand.com

Dział sprzedaży


Paulina Leonarczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta
pleonarczyk@lallemand.com

Dział księgowości


Teresa Goryniak
Księgowa
tgoryniak@lallemand.com

Dział księgowości


Katarzyna Dziewicka
Księgowa
kdziewicka@lallemand.com

Dział Exportu, Logistyka


Marek Szabelski
Kierownik Magazynu
mszabelski@lallemand.com

Dział Zaopatrzenia


Anna Pietrzak
apietrzak@lallemand.com

Dział Zaopatrzenia


Ernest Jankowski
Specjalista ds. Zakupów
ejankowski@lallemand.com

Laboratorium


Anna Regulska
Quality Manager
aregulska@lallemand.com

Siedziba firmy


Fabryczna 1, 05-860 Józefów k/ Błonia
NIP: 1181516988
REGON: 016279509, KRS: 0000190490

Zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz!

Kontakt