Kontakt

Dział sprzedaży i Marketingu


Paulina Leonarczyk
Kierownik Działu Obsługi Klienta
pleonarczyk@lallemand.com

Dział sprzedaży


Wioleta Głogoza
Specjalista ds. Obsługi Klienta
wglogoza@lallemand.com

Dział sprzedaży


Małgorzata Jankowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
mjankowska@lallemand.com

Dział sprzedaży


Mateusz Białowąs
Pracownik Działu Obsługi Klienta


Dział księgowości


Teresa Goryniak
Księgowa
tgoryniak@lallemand.com

Dział księgowości


Katarzyna Dziewicka
Księgowa
kdziewicka@lallemand.com

Dział Exportu, Logistyka


Marek Szabelski
Kierownik Magazynu
mszabelski@lallemand.com

Dział Zaopatrzenia


Anna Pietrzak
apietrzak@lallemand.com

Dział Zaopatrzenia


Ernest Jankowski
Specjalista ds. Zakupów
ejankowski@lallemand.com

Laboratorium


Klaudia Jasińska
Quality Manager
kjasinska@lallemand.com

Laboratorium


Bartłomiej Kollek
Laboratory Manager
bkollek@lallemand.com

Siedziba firmy


Józefów, ul. Fabryczna 1, 05-860 Płochocin
NIP: 1181516988
REGON: 016279509,
KRS: 0000190490

Zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz!

Kontakt